UWAGA!
[X]Zgłoś błąd lub naruszenie
Audi Q5 S-LINE Quattro 2,0Diesel 170KM 2011Rok Bardzo Dobry Stan Ekonomiczny Automat
-Klimatyzacja Climatronic Wspomaganie Kierownicy Abs Centralny Zamek
-Poduszki Powietrzne elektryczne Szyby i Lusterka Alufelgi Tempomat
-Halogeny Wielofunkcyjna Kierownica Czujnik Cofania Relingi
Możliwość Sprawdzenia Na Dowolnej Stacji Diagnostycznej
Polisa Oc I Badanie Techniczne Do 03.2027Roku
Jeden Właściciel Salon Polska Możliwa Zamiana
Witam serdecznie, sprzedam bardzo ładne zadbane i sprytne Auto jakim jest Audi Q5 W Wersji S-Line z Napędem Quattro wyprodukowany w 2011roku
Auto utrzymane w bardzo dobrym stanie, silnik jak i inne podzespoły pracują jak należy, niezniszczalny silnik 2,0Diesel 170Km
Skrzynia automatyczna płynnie zmienia biegi pracuje bez zastrzeżeń
Jazda Audi Q5 jest bardzo komfortowa, bezpieczna prowadzi się płynnie fajne Kultowe prestiżowe i rodzinne auto, auto jest bardzo zwinne i dynamiczne i bardzo pakowne śmiało można jezdzić za miasto poradzi sobie w każdych warunkach nie straszne mu wysokie krawężniki czy polne drogi z napędem 4x4
Wizualnie prezentuję bardzo ładnie, lakier dobrze utrzymany, wnętrze nie zużyte, nie przetarte i schludne. Możliwa Zamiana na mniejsze auto lub busa
Nie Odpowiadam na smsy
