UWAGA!
[X]Zgłoś błąd lub naruszenie
Zgłoszenie zostało wysłane
Ogł. nr 926414 z 24.06.2026
Cześć. Czy jest tu jakaś dziewczyna która podobnie jak ja nie ma z kim jechać na urlop? Samej nudno i niebezpiecznie a we dwie zawsze raźniej. Urlop mam zaplanowany na ostatnie dwa tygodnie lipca. Napisz może akurat coś się uda zaplanować
