UWAGA!
[X]Zgłoś błąd lub naruszenie
Zgłoszenie zostało wysłane
Ogł. nr 926615 z 26.06.2026
M+M
W końcu mamy ciepłe dni więc proponuję chętnemu bądź chętnym Panom spotkanie w plenerze w okolicach Elbląga. Pary z Panem Bi również są mile widziane.
Otwarty, bardziej pasywny, ale to nie regula. Nastawiam się na dalsze zbieranie doświadczeń więc raczej nie ma rzeczy która zaproponujesz, a Ja bym odmówił.
Jedyny mój warunek : Musisz być mobilny, Ja nie dojeżdżam.
Ze swojej strony gwarantuje dyskrecję i dołożenie wszelkich starań abyś nie żałował poświęconego czasu i paliwa.
