UWAGA!
[X]Zgłoś błąd lub naruszenie
Zgłoszenie zostało wysłane
Ogł. nr 925909 z 21.06.2026
Witaj! Jestem 40-latkiem, który od dłuższego czasu jest samotny i na co dzień mieszka za granicą. W połowie lipca będę spędzał urlop w Elblągu. Bardzo chętnie poznam miłą kobietę, z którą mógłbym wyskoczyć na kawę, pospacerować po starówce i po prostu porozmawiać. Szukam kogoś na dłużej – nie interesuje mnie przelotna zabawa, a budowanie poważnego, dojrzałego związku. Jeśli masz ochotę mnie poznać, napisz śmiało!
