W drodze. Znowu trafiłem na plastykową Marzannę, na rekord nie idzie. Od kwietnia pokonała około 0,4 km do rzeki Elbląg pozostało jej jeszce ze 2 km i około 10 km do zalewu, więc w tym tępie można jej się tam spodziewać za około 5 lat, a jak widać jest niezatapialna więc jest to prawdopodobne.
Fot. Spacerowicz
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

A to głupota! To zaśmiecanie. Co innego, gdyby zaraz po imprezie wysyłania zimy (pod postacią marzanny) do morza, były one po prostu odławiane. Szczególnie te zrobione z niedegradowalnych materiałów, jak ta na zdjęciu...
(2026.06.22)