Północ. Lato wita. Lubie ciepło, ale 24°C o północy na naszej szerokości geograficznej to rzadkość. Myślałem że termometr się popsuł, ale na zwykłym ta sama temperatura.
Fot. Rudolf
A moim zdaniem...

A moim zdaniem...

Idź spać na balkon. Zawsze to te 0,3°C "chłodniej"...
(2026.06.22)
Ja zostawiam włączona klimę na noc.
Gnoom (2026.06.22)