Ogłoszenia
Katalog
Imprezy
Repertuary
Rozkłady
NaWynos
FotoreportEl 06 '26
Dodaj
Północ
. Lato wita. Lubie ciepło, ale 24°C o północy na naszej szerokości geograficznej to rzadkość. Myślałem że termometr się popsuł, ale na zwykłym ta sama temperatura.
Fot.
Rudolf
A moim zdaniem...
A moim zdaniem...
Idź spać na balkon. Zawsze to te 0,3°C "chłodniej"...
(2026.06.22)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Ja zostawiam włączona klimę na noc.
Gnoom
(2026.06.22)
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
A moim zdaniem...