Elbląski przemysł z lat 70. na zdjęciach Czesława Misiuka
A moim zdaniem to zdjęcie...
Jedna z sióstr Sawickich ale nie wiem która :(Pochodziły z Czarnego k/ Kwidzyna.
Klonowski (2020-03-01)