Elbląski przemysł z lat 70. na zdjęciach Czesława Misiuka
A moim zdaniem to zdjęcie...
Nawdychały się tych klei, kosztem zdrowia, ale kto to wtedy myślał o zdrowiu. ..
mkt (2020-02-03)