Elbląg pamięta o powstańcach
A moim zdaniem to zdjęcie...
Monika na zdjęciu? Wiesz, że za donoszenie w tamtych latach była czapa? Powiedz że zachowałaś się jak trzeba?
Hua (2023-08-01)