-
Powrót do fotoreportażu Powrót do artykułu
Ul. Lotnicza, okolice przejazdu kolejowego - żołnierz radziecki z oddziału lejtnanta Artamonowa leży przy torach przy końcu peronów dworca kolejowego. Fot. Borys Ijlicz Wieljaszew z książki Tomasza Glinieckiego (Walki o Elbląg: Styczeń-Luty 1945)“ fot.
gdzieniegdzie w tym miescie, chodniki sa jak po wojnie, albo nawet one sa po wojnie nigdy nieremontowane, bo konserwator uznal je za zabytkowe?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
