A moim zdaniem to zdjęcie...
Zdjęcie numer 6., . .I wsio jasna. Nic dodać, nic ująć. Essence!! Przepraszam, że RU nie przetłumaczony połączyłem z angielskim. Elblążanie wake up!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
