Wybrany wątek opinii

Chciałeś masz: "zdjęcie. .. wychodzą". Bo, że zaczynamy zdanie z dużej litery i kończymy kropką, nie warto pisać. A tego zdjęcia i konwersja do BW nie uratuje.
(2015.02.17)
chyba nie zrozumiałeś co to znaczy merytoryczna dyskusja, tutaj tematyką są FOTOGRAFIE a nie język polski
expert (2015.02.17)
Expercie, jak byś pisał po polsku bez pomyłek, nam by łatwiej było zrozumieć, o co ci chodzi.
(2015.02.17)
Jak ktoś nie umie czytać ze zrumienieniem lub ma trudnosci nawet jak są błędy, to po co się wypowiada na temat pisania, pierw niech się nauczy czytać. Fotka nie przekonuje mnie.
(2015.02.18)
Powrót do komentarzy