Wybrany wątek opinii
Chciałeś masz: "zdjęcie. .. wychodzą". Bo, że zaczynamy zdanie z dużej litery i kończymy kropką, nie warto pisać. A tego zdjęcia i konwersja do BW nie uratuje.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
chyba nie zrozumiałeś co to znaczy merytoryczna dyskusja, tutaj tematyką są FOTOGRAFIE a nie język polski
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Expercie, jak byś pisał po polsku bez pomyłek, nam by łatwiej było zrozumieć, o co ci chodzi.
Do moderacji
Odpowiedz
1
2
Jak ktoś nie umie czytać ze zrumienieniem lub ma trudnosci nawet jak są błędy, to po co się wypowiada na temat pisania, pierw niech się nauczy czytać. Fotka nie przekonuje mnie.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0