Wybrany wątek opinii
Uwazam, ze wstyd, to powinno Panu byc za tego kogoś,
kto w przeciagu godziny z tego samego IP wystawil Panu kilka szostek,
a glownemu konkurentowi iles tam jedynek.
To wyjatkowo bezmyslna proba oszukania uczestnikow naszego konkursu. Jeśli chodzi o usunięcie zdjęć, to chciałbym uściślić, czy te, za które otrzymał Pan nagrodę, też usuwać, czy mogę je zostawić? No chyba, że w wyrazie protestu zamierza Pan te pieniądze zwrócić.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@admin - Mocne!; )
Do moderacji
Odpowiedz
0
0