Wybrany wątek opinii

Oto kwitesencja tego konkursiku.
ŚmieciarkaZamiatarka (2026.05.18)
@ŚmieciarkaZamiatarka - No właśnie, a zdjęcie się chociaż podoba?; )
Fotograf_z_Elbląga (2026.05.18)
Powrót do komentarzy