Wybrany wątek opinii
Wolałabym portret bydełka z przodu...
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Medium - One były zaniepokojone. Nie chciałam straszyć. Wiesz jak to jest że zwierzętami... 😝
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@autorka - Oczywiście rozumiem. Czy to zdjęcie na wałach p/powodziowych zrobione?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Medium - Skąd. Kawałek za Pasłękiem. ze 20km.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0