Wybrany wątek opinii
Ostrość to poszła w las
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Ostrość poszła w las.... Hmmmm....
Cóż chodziło o pokazanie promieni podświetlających katedrę a nie o ostrość nie wiadomo czego, ale to trzeba mieć trochę szerszą perspektywę spojrzenia na fotografię żeby zrozumieć 😊🙂
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
bla bla bla. nic ciekawego
Do moderacji
Odpowiedz
0
0