Wybrany wątek opinii

Ostrość to poszła w las
(2025.04.20)
Ostrość poszła w las.... Hmmmm.... Cóż chodziło o pokazanie promieni podświetlających katedrę a nie o ostrość nie wiadomo czego, ale to trzeba mieć trochę szerszą perspektywę spojrzenia na fotografię żeby zrozumieć 😊🙂
(2025.04.25)
bla bla bla. nic ciekawego
(2025.05.11)
Powrót do komentarzy