UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Emma wiem, że lubisz bla blować zmiana balansu bieli to prosta sprawa, można było ustawić albo w aparacie albo skorygować na etapie obróbki, nie powiedziałem, że zdjęcie jest złe ale czy nie lepsze by było bez pomarańczowych kamienic??? Chyba pytanie retoryczne Pani bla, bla, bla :). .pozdrawiam