UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Hehehe. .. .szczerze w d. mam wygraną. Wisi mi to całkowicie. Podpisy nie podpisy. .. a gdzie dobra zabawa? :) Już sami nie wiedziecie czego się czepiać. Poprzewracało wam się w tych głowach od tego konkursu jak by był światowej rangi. .. .

emma911