UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zdziwko mnie ciut chapło. Ta WREDNA BABA, która cyka takie wspaniałe akty, która układa z bajecznie kolorowych kropelek rajskie kompozycje i świetnie się nimi bawi - nie dostrzega w tej focie klasycznego - niemal greckiego porządku i ładu. Dla popatrzenia sobie na takie kompozycje latam po całym necie i oglądam albumy mistrzów. W tej focie wszystko jest poukładane. .. Kadr cięty z każdej strony tak jak trzeba. .. Wspaniała kolumnada drzew i jeszcze doskonały zamysł Autora, żeby w bw, co podkreśla nastrój jesieni. .. Jestem jednak przekonany, że ONA się z nami po prostu drażni. .. Pozdrawiam serdecznie.

krzychp