UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie przyznam, bo nie są. I proszę nie mówić, że "czepiam się" każdego zdjęcia, bo wcale tak nie jest. Sama dawałam im pozytywne oceny. Pod zdjęciami, pod którymi coś napisałam jest wiele komentarzy przed moimi, o bardzo podobnej treści. Ale skoro ludzie potrafią się wypowiadać tylko anonimowo. .. no cóż.
PierwiastekNielad