UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

PierwiastekNielad, takiego trolla to ja dawno nie widziałam. Gdyby Twoje wypowiedzi chociaż miały sens, ale dla Ciebie każde zdjęcie i jego udział w konkursie to jeden wielki spisek. .. Żal mi Ciebie, musisz być bardzo zdesperowana. .. No ale niestety, niektórzy nie mają na tyle odwagi, honoru i samokrytycyzmu by przyznać, że inni są po prostu lepsi. Pozdrawiam