UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Adamie, chcialbym sie dowiedziec dlaczego prawdziwy fotograf powinien spac, gdy na zewnatrz jest 'darmowe' swiatlo??? Rozumiem 'zlote godziny' etc. , ale. .. Dobry temat, a ciezko jest znalezc lodki plywajace po Zalewie w godzinach wieczornych, czy tuz przed wschodem slonca. Pozdrawiam blinkofaneye