UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O wiele lepiej by sie komentowalo majac nad polem do komentowania fotke, ktora sie komentuje - ale to juz na marginesie... Fotka jest nieostra. Prawda. Zrobiona podczas jazdy na rowerze - okej, niech bedzie. Prawie kazdy rozpozna miejsce wykonania. No prawie kazdy. Ale my dalecy jestemy od stwierdzenia, ze ta fotka ma w sobie cos. No bo niczego takiego nie ma.

Liga Jajek Polskich