Wieczór nad Zalewem Wiślanym. Fotkę dedykuję przesympatycznej Ineczce za wspaniałe pełne ciepła i Serca komentarze.
Fot.
krzychp
Ocena Czyteln. 4,1/63
A moim zdaniem... (od najstarszych)
najnowszych
emocje