UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

poprrzedniku jesli moge ci polecic fotke z przeslaniem to polecam moje krzeslo z poprzedniego miesiaca chociaz przyznam ze lepszybylby taboret, wtedy co niektorzy mogli by spojrzec w fotke i powiedziec "oto ja" kuszczak kompozycja jaka jesttaka jest mnie to nie przeszkadza, moze i bylo by lepiej. jako jeden z nielicznych starasz sie robic te fotki swiadomie z wiekszym lub mniejszym skutkiem ale robisz chwala ci za to:)) trzymaj tak dalej chociaz przy takiej pogodzie to nie ma jak trzymac kursu ,musimy poczekac na lepsze czasy:)

mekeke