UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ostrosc i kolory super. Troche niestandardowa kompozycja ale jak najbardziej poprawna. Nie moglem oderwac oczu przez dluzsza chwile :) Chcemy wiecej takich a nie do znudzenia jakies sklepy czy ten sam kosciol. Jezeli ktos twierdzi, ze ono nie ma przekazu to pytam ktore z wystawianych tu zdjec ma? Tak trzymac.

Adam Z.