UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zdjęcie jest paskudne i ogólnie do dupy! Co to jest w ogóle za konkurs... Same lamusy, jeszcze nie widzialem tu jeszcze nawet jednego ciekawego zdjęcia. A ty Zulka chyba jeszcze nie widzialaś nigdy dobrego zdjęcia, jesli to uwazasz za udane. Kompozycja, kompozycja, kompozycja!
Liga Rodzin Patologicznych