UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zdjęcie jest paskudne i ogólnie do dupy! Co to jest w ogóle za konkurs... Same lamusy, jeszcze nie widzialem tu jeszcze nawet jednego ciekawego zdjęcia. A ty Zulka chyba jeszcze nie widzialaś nigdy dobrego zdjęcia, jesli to uwazasz za udane. Kompozycja, kompozycja, kompozycja!

Liga Rodzin Patologicznych