UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

fotka przecudna tak technicznie jak i kompozycyjnie ale jednak trochę się trzeba zgodzić, że mimo żatrów nie powinna się znaleść w konkursie. Powinna zostać w poczekalni z ładnymi i nie obrażającymi autora komentarzami i to by było ok. ale przepuszczenie jej do konkursu trochę już jest nagięciem