UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

.. .czytając ostatnie komentarze bardzo cieszę się że moje zdjęcia nie będą już brały udziału w tym konkursie. Wszystkich malkontentów którzy swoimi bezsensownymi wpisami budzącymi niechęć do oglądania zdjęć NASZEGO REGIONU proszę by zastanowili się co w zasadzie chcą osiągnąć, bo ja nie wiem. Wpisy powyżej wysłałem do moderacji a zdjęcia nie oceniam. Pozdrawiam i życzę Wesołych i Spokojnych Świąt.

MariuszM.