UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
.. .czytając ostatnie komentarze bardzo cieszę się że moje zdjęcia nie będą już brały udziału w tym konkursie. Wszystkich malkontentów którzy swoimi bezsensownymi wpisami budzącymi niechęć do oglądania zdjęć NASZEGO REGIONU proszę by zastanowili się co w zasadzie chcą osiągnąć, bo ja nie wiem. Wpisy powyżej wysłałem do moderacji a zdjęcia nie oceniam. Pozdrawiam i życzę Wesołych i Spokojnych Świąt.
MariuszM.