UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nudny to jest ten konkurs, drzewo, chmurka, kolorowy zachód. Czas najwyższy coś z tym zrobić i jeśli akademicy nie mogą nic zrobić, to uwaga do administratora. Oglądając Wasze pejzaże odnoszę wrażenie, że niektóre mimo innych podpisów są tego samego autorstwa. Zamiejscowi będą mogli wykazać się w każdym innym miesiącu. Nie wiem jaki to problem zrobić głosowanie za wprowadzeniem zmian w regulaminie. Chyba, że chcecie dalej kisić się w sosie własnym i kadzić wzajemnie czyje chmurki są ładniej podświetlone. Naprawdę, brakuje tylko jelenia.

kietu