UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kietu. Ale ty nudny jesteś. Członkowie tak zwanej akademii nie mają wpływu na kształt konkursu. Jakby pojawiało się mnóstwo fot to faktycznie można by było zaproponować jakiś "podział" kategorii. Piszesz, że w tym miesiącu np. starówka. A ci pozamiejscowi to, co wtedy? Pozdrawiam!
Adam1965