UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Autor miał zapewne na myśli Kanał Elbląski nadając tytuł zdjęciu a w rzeczywistości cyknął odlądową skarpę jego obwałowania, oraz troszkę krzaczków i trzciny rosnących w tymże Kanale. Chociaż za wierzbą po prawej stronie na łące jest kanał melioracyjny więc może autor to miał na uwadze. Ale to zdjęcie to już historyczne jest.