UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
brak tu kategorii wrzucanych fotek. przepraszam ale rzygac mi sie chce jak widze przewage mdlych krajobrazow czy nie ma innych "RZECZY" to fotografowania? . .. .tylko wtedy trudniej bedzie ocenic prawda? bo jeden powie ze slabe bo nie ma slonca niebieskiego podkreconego w PS, drugi/ga powie ze za ciemne bo lubi kolorki