UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zdjecia bez charakterystycznych punktów na dalszych planach należą do trudnych. Dlatego tez tak cięzko jest zrobić dobre zdjęcie nap na Żuławach. To zdjęcie jednak do mnie nie przemawia. Panuje tu lekki chaos, a na dodatek barwy są trochę dziwne. Cała tonacja w ciepłych kolorach, a śnieg wpada w niebieskości. 3
ano