UWAGA!

[X]


Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

AUTORZE !!! Zrobiłeś naprawdę dobre foto. Braki techniczne, o których powyżej pisałem trochę dołują ocenę. Ale sposób spojrzenia na bramę, zastosowanie eya i kadr są pionierskie i chwała za to. Potok plwocin jaki wpisali oceniający powyżej świadczy o poziomie ich kultury i wiedzy nt fotografii. Warto podejść do tego tematu jeszcze raz i powtórzyć zdjęcie ustawiając poprawnie i ekspozycję i balans bieli. Zazdroszczę Ci tego ujęcia. Pozdrawiam.

krzychp