UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Chciałam się upewnić czy tak było wcześniej i szczerze wyraziłam swoje odczucia, nikomu nie ubliżając. Jeśli tak było, że akademicy nie wystawiali swoich zdjęć(a raczej tak było), to na pewno chodziło o to, żeby byli obiektywni w ocenach. Bycie akademikiem nie jest obowiązkowe po wygraniu konkursu.

alrena