UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wydaje mi się, że wcześniej było tak, że kto zostawał członkiem Akademii, ten nie umieszczał swoich zdjęć, chyba, że poza konkursem. Fakt, że poziom jest teraz b. wysoki(moim zdaniem). Może aż zniechęcający. Akademikom podoba się pewien typ zdjęć i można odnieść wrażenie, że konkurs jest tylko dla nich. Możę tego nie widzą, ale tak to się z boku odbiera.
alrena