UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Pozdrowienia dla Tadeusza ponieważ jego wypowiedzi to szczera prawda a ta cała Akademia FM (czytaj akademia Pana Kleksa ) to ściema popatrzcie czyje zdjęcia wchodzą do konkursu po 2 lub 3 zdjecia członków Akademi mimo iż nie które zdjecia nie powinny wogóle wyjść z poczekalni. Sami na siebie głosujecie szanowni członkowie Akademii to totalna bzdura. Zobaczcie wszyscy podpisy pod zdjeciami np. z lutego Hawaii, KrzychP. , MariuszM i wiele innych. To nie konkurs to FARSA !!!
szef wszystkich szefów