UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mnie się też wiele zdjęc podoba, ale moje upodobania nie niosą żadnych konsekwencji. A jak się jest akademikiem, to jakieś zrozumiałe kryteria chyba obowiązują. To zdjęcie dla mnie nie ma nic takiego, co usprawiedliwiałoby tak wysoką ocenę. W każdej poczekalni zostaje kilka zdjęć ciekawych, z pomysłem "zjechanych" przez szacowne grono bez litości. Dziekuję za pozdrowienia i wzajemnie. Muszę przyznać, że jesteś odważny ujawniając swoje oceny. Przynajmniej można polemizować :)
alrena