• Ogłoszenia
  • Katalog
  • Imprezy
  • Repertuary
  • Rozkłady
  • NaWynos

UWAGA!

[X]

Sezon na trzcinę rozpoczęty - Cieplice Sezon na zbiór trzciny w delcie Wisły zaczyna się na przełomie listopada – grudnia i trwa do czasu, kiedy trzyma lód. Poprzedni sezon był "słaby", ponieważ bardzo gruba pokrywa śnieżna uniemożliwiała wycinkę. Trzcina to głównie towar eksportowy i daje dodatkowe, a często jedyne źródło dochodu mieszkańcom tysięcy hektarów trzcinowisk znajdujących się w tym regionie.Ten człowiek z dłońmi spracowanymi i wielkimi jak „ bochenki chleba” oraz ciepłym i przyjaznym "sercu" pozwolił się sfotografować przy pracy. :)


Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Czekaj
Anuluj

Cały efekt psuje opis, zdjęcie samo w sobie wszystko pięknie opowiada, za opis 2 pkt mniej, a byłaby 6-tka.

jurgen731
Logowanie Kontakt
www.portEl.pl - Elbląg ma swoje dobre strony!
Copyright © 2001-2026 SOFTEL