• Ogłoszenia
  • Katalog
  • Imprezy
  • Repertuary
  • Rozkłady
  • NaWynos

UWAGA!

[X]

Sezon na trzcinę rozpoczęty - Cieplice Sezon na zbiór trzciny w delcie Wisły zaczyna się na przełomie listopada – grudnia i trwa do czasu, kiedy trzyma lód. Poprzedni sezon był "słaby", ponieważ bardzo gruba pokrywa śnieżna uniemożliwiała wycinkę. Trzcina to głównie towar eksportowy i daje dodatkowe, a często jedyne źródło dochodu mieszkańcom tysięcy hektarów trzcinowisk znajdujących się w tym regionie.Ten człowiek z dłońmi spracowanymi i wielkimi jak „ bochenki chleba” oraz ciepłym i przyjaznym "sercu" pozwolił się sfotografować przy pracy. :)


Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Czekaj
Anuluj

Spodziewałem się innego autora (ze względu na sposób obróbki), ale to jednak nie kwadrat. Miłe foto, 4+.

wdr
Logowanie Kontakt
www.portEl.pl - Elbląg ma swoje dobre strony!
Copyright © 2001-2026 SOFTEL