UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A dlaczego temat odbiega od założonego? Naprawdę zastanawiałam się, czy dać to zdjęcie. Myślę jednak, że wiosnę najbardziej widać w Elblągu właśnie w Bażantarni :-) A to miejsce za leśniczówką było póki co jednym z nielicznych, gdzie jest już biało od kwiatów. Przyznaję, nie udało mi się oddać morza tej bieli. Niestety na innych zdjęciach były przepalenia :( Pozdrawiam :-)

Kasia_b