UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A dlaczego temat odbiega od założonego? Naprawdę zastanawiałam się, czy dać to zdjęcie. Myślę jednak, że wiosnę najbardziej widać w Elblągu właśnie w Bażantarni :-) A to miejsce za leśniczówką było póki co jednym z nielicznych, gdzie jest już biało od kwiatów. Przyznaję, nie udało mi się oddać morza tej bieli. Niestety na innych zdjęciach były przepalenia :( Pozdrawiam :-)
Kasia_b