UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ładne zdjęcie naszej miejskiej flory. Dobra głębia ostrości, soczyste kolory, nic nie zostało przepalone co się często zdarza gdy kwiat jest dużo jaśniejszy od tła, kadr ok. Tylko temat zdjęcia trochę odbiega od tego założonego tutaj. Pozdrawiam

Bipper