UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Moim zdaniem całkiem, całkiem zdjęcie. Z tą jedynką to ktoś przegiął ostro. Fakt, że szkoda takiej czarnej czeluści na górze, ale taki już urok nocnych fotek miasta z takiej perspektywy. Super będzie jak już te płoty blaszane porozbierają i doprowadzą wsio do porządku. Pozdrawiam
wdr