UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A mnie właśnie podoba się kolor, tonacja, ujęcie. .. wszystko. Także tytuł. W każdym mieście są takie uliczki i mieszkańcy i senne niedzielne popołudnia. A przez swą brzydotę są bardziej fotogeniczne. Z komentarzy zorientowałam się, że autorem jest Al. Gruszecki. Tak właśnie myślałam oglądając to zdjęcie w poczekalni. Czy tak jest?Pozdr. alrena.