UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

krzych. p Mariusz. M: Naprawdę, to foto nie jest aż tak rewelacyjne. Sam też fotografuję zalew i znam wielu którzy to robią, a fotek Zalewu obejrzałem już wiele. Uważam, że ciszę na tym zbiorniku można pokazać znacznie lepiej. Co jest na tym zdjęciu takiego dobrego. Aksamitna woda będąca efektem długiego czasu naświetlania jest ok, to zawsze mi się podoba. Piach i krzaczory (sit) nijakie. A nad zalewem można czasem ciekawe układy na plaży znaleźć. Światła na horyzoncie są pojedynczymi punktami które tylko burzą spokój, i niepotrzebnie zwracają uwagę. Oczywiście, można się ze mną nie zgadzać, bo przecież po to są dyskusje, aby przedstawiać swój punkt widzenia :-). Pozdrowienia i spotkania na plenerach, choć się nie znamy. PS Do autora. Czy to foto było robione może w okolicach Świętego Kamienia na wysokości leśniczówki, bo zielona kępka dość znajoma :-).

wdr