UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

.. .i jeszcze wracam. Administrator zapraszał do wzięcia udziału w dyskusji na temat FM. Jak się nie mylę to głównie Was ta sprawa dotyczy więc wypadałoby wypowiedzieć swoje zdanie. Zapraszam do działu Hyde Park.

MariuszM.