UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

.. .chodzi mi o to Adamie że kontrasty rozwaliły podłogę na tym zdjęciu, ale myślę że nie jest to wina obróbki a pory dnia w jakiej było wykonane, rzepak(czy może łubin) + słońce to ciężki orzech do zgryzienia. Pozdr.

MariuszM.