UWAGA!

[X]

...


Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Był taki utwór zespołu Apteka - "Gdynia nocą". Czyżby miałby to być Elbląg nocą ? Jeśli tak - wyjątkowo ciemny zakamarek naszego miasta autor postanowił uwiecznić. Zapewniam, że jest wiele ciekawszych miejsc do sfotografowania. Proszę spróbować, a na pewno uda się uwiecznić cos bardziej frapującego.

Sfobodnyy