UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co za głupia maniera ostatnio zagościła na FM u niektórych. Widać jak kilku uczestników małpuje od pewnego czasu. Pan A. G. wstawił kilka zdjęć ze "skrzywionymi" kolorami a tu już są naśladowcy. Gratulacje asfalt wyszedł pomarańczowy, szkoda, że nie zielony. I tak siedzą w tych kompach i kombinują co by tu jeszcze spieprzyć na dobrej fotce.