UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu, Facebooka lub Googla
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co za głupia maniera ostatnio zagościła na FM u niektórych. Widać jak kilku uczestników małpuje od pewnego czasu. Pan A. G. wstawił kilka zdjęć ze "skrzywionymi" kolorami a tu już są naśladowcy. Gratulacje asfalt wyszedł pomarańczowy, szkoda, że nie zielony. I tak siedzą w tych kompach i kombinują co by tu jeszcze spieprzyć na dobrej fotce.